آرایشگاه رنگ و مش در مشهد
تخفیف 50% رنگ و مش ویژه
ژانویه 19, 2020
مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن مشهد
مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن مشهد
ژانویه 26, 2020
مزایای میکروپیگمنتیشن

مزایای میکروپیگمنتیشن

مزایای میکروپیگمنتیشن را می شناسید ؟ در واقع برای اینکه بیشتر از این فواید بدانیم باید خود میکروپیگمنتیشن را با خواص آن خوب بشناسیم . در مرکز میکروپیگمنتیشن مشهد شماعملی با این خواص و فواید اشنا می شوید.

مزایای میکروپیگمنتیشن در مشهد – هستی صفرزاده

مزایای میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن چیست و چه مزیت هایی دارد؟
میکروپیگمنتیشن فرایندی است که از طریق ابزارهای خاص، پیگمنت و رنگ‌های خاص را وارد لایه زیرین پوست می‌کند و با این عملکرد به زیبایی چهره کمک شایانی می کن. برای آرایش ابرو، خط چشم و لب‌ها معمولا از این روش استفاده می‌شود. انجام میکروپیگمنتیشن بین ۳۰ تا ۱۲۰ دقیقه طول می‌کشد. اما مزایای آن کدامند ؟

آموزش میکروبلیدینگ در مشهد

دست آوردی بنام آرایش دائم

مزایای میکروپیگمنتیشن

استفاده هر روز از لوازم ارایشی برای یک خانم یعنی صرف زیادی از وقت که باید یک کاری را بصورت همیشگی و تکرار انجام دهد . این بخصوص برای کارمندان خانم که دغدغه زمان دارن بسیار ملال آور است برای همین صفت آرایش دائم بودن را به میکروپیگمنتیشن نسبت می دهند . زیرا دیگر برای خط چشم و ابرو و لب ها دیگر نیازی نیست که دایما ارایش کند. یکبار برای مدت طولانی با میکروپیکمنتیشن به این امر می رسد.

زیبایی نهفته در میکروپیگمنتیشن

در واقع قبل از انکه آرایش دائم شاید برای یک خانم ایده ال باشد زیبایی حاصل از آرایش دائم برایش بدیهی تر و کاربردی تر باشد. پر کردن ابروها ، پر پشت کردن آنها ، تقارن بخشی و …..همگی چهره و صورت را به فرم ایده آل خود می رسانند.

حساسیت به لوازم آرایشی هم یک بانو را به میکروپیگمنتیشن سوق می دهد. البته میکروپیگمنتیشن بعنوان درمان محسوب می شود برای کسانی که دچار سوختگی و … شده اند و بخشی از ابروهای خود را از دست داده اند.

[pp_gallery gallery_id=”7″]

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09390601725