هاشور ابرو در مشهد در سالن زیبایی هستی صفرزاده

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد
مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد
آوریل 6, 2022
آموزش میکروبلیدینگ در مشهد
آموزش میکروبلیدینگ در مشهد
می 3, 2022
هاشور ابرو در مشهد

هاشور ابرو در مشهد یکی از خدمات پرکاربرد سالن های زیبایی و مراکز میکروپیگمنتیشن می باشد که طرفداران زیادی را در بین بانوان مشهدی هم پیدا کرده است. و البته با توجه به اینکه شهر مشهد یک شهر زیارتی است و خانمهای عرب زیادی به مشهد سفر می کنند که علاقمند انجام خدمات هاشور ابرو در ایران هستند بازار کار خوبی را برای هنرجویان آموزش آرایش دائم در مشهد فراهم کرده است.

برای آنکه بتوانید هاشور ابرو مناسبی را تجربه کنید لازم است هاشور ابرو و انواع مدلهای آنرا بیشتر بشناسید.

هاشور ابرو در مشهد با انواع مدل ها

هاشور ابرو تقریبا در 7 مدل و نام متفاوت در مراکز میکروپیگمنتیشن مشهد انجام می شود که سه بعدی ، تیغ ماهی، هاشور ابرو دخترانه یا دو بعدی، هاشور ابرو طبیعی، کرکی، خطی و هایلایت شامل این هفت مدل هستند که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت:

هاشور ابروی سه بعدی در مشهد

هاشور ابرو در مشهد

خطور هاشوری اگر جوری زده شوند که در بیننده ایجاد خطای دید کنند و بیننده از زوایای مختلف هاشور پری را مشاهده می کند را هاشور سه بعدی می نامند . که دقیقا با نوع خطهای هاشور و میزان عمق رنگ هاشور رابطه تنگاتگی دارند.

در یک نوع از هاشور سه بعدی ابرو از دو رنگ تیره و روشن استفاده می شود .بدین گونه سعی می کنند به کمک با روشن تر کردن بالا و پایین ابروها و تیره تر کردن وسط ابروها ، ایجاد خطای دید کنند و حالت سه بعدی پدید بیاورند.

در مدل دیگر هاشور سه بعدی ابرو با استفاده از مهارتها و تکنیکهای پیگمنتر در هاشور زنی بدست می اید که در سبکهای تیغ ماهی، کلاسیک، آسیایی و رو به بالا اینکار بوضوح قابل مشاهده است.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ در مشهد

هاشور ابرو در مشهد

میکرو یعنی کوچک و بلیدینگ ایجاد کردن خراش را می گویند در واقع با خراش ها و هاشور سطحی ، رنگدانه ها در عمق کمتری به زیر پوست انتقال داده می شوند و این همان روش میکروبلیدینگ است که با قلم بلید و بصورت دستی انجام می شود به مهارت و ظرافت پیگمنتر در آن حرف اول و آخر را می زند.

میکروبلیدینگ در مشهد را هم بخوانیم.

ماندگار هاشور ابرو چقدر است؟

هاشور ابرو در مشهد

روش انجام هاشور ابرو و نوع پوست شما و نوع رنگدانه ها هاشور همگی بر میزان ماندگاری ان تاثیر دارند البته مراقبتهای بعد از هاشور ابرو هم در دوام کار تاثیر فراوانی دارد. اما بطور میانگین میکروبلیدینگ در حداقل خود 40 روز تا دو ماه و میکروپیگمنتشن تا سه ماه در حداقل خود این ماندگاری را دارند. برای ثبیت رنگ باید بعد از این مدت دوباره برای ترمیم به پیگمنتر خود مراجعه کنید.

هاشور ابرو و بارداری

شاید خیلی ها هاشور ابرو در بارداری کرده باشند و هیچ مشکلی هم نداشته اند اما این دلیل نمی شود که ما این عمل را در دوران بارداری تایید کنیم. اگر احتیاط شود بهتر است که اینکار در دوران بارداری بدلایل زیادی انجام نشود . مثلا ممکن است حساسیت پوستی به هاشور داشته باشید که برای دوران بارداری مضر است . در کل تمام خدمات زیبایی خود را به بعد از بارداری موکول کنید.

درد هاشور ابرو

اینکه بگویم هاشور ابرو درد ندارد دروغ گفتم اما دردش آنطور نیست که نشود تحمل کرد . در واقع در خیلی کمی دارد که با بی حس کننده ها به کمترین خود می رسد.

مراقبت های قبل و بعد از انجام هاشور ابرو

مراقبتهای قبل از هاشور ابرو

 1. قبل از انجام این کار از خوردن چای و قهوه و مشتقات آنها که دارای کافئین هستند بپرهیزید.
 2. قبل از انجام این کار به هیچ عنوان کارهای زیبایی همچون لایه برداری و یا میکرودرم انجام ندهید.
 3. داروهایی که منجر به تحریک پوستی می شوند استفاده نکنید، مثل روآکوتان
 4. اگر سابقه حساسیت به هاشور را دارید قبل از انجام از قرص های ضد حساسیت استفاده کنید.
 5. از سه روز قبل انجام هاشور در معرض اشعه UV نباشید.
هاشور ابرو در مشهد

مراقبتهای بعد از هاشور ابرو

 1. تا 3 روز از شستن ناحیه تاتو شده پرهیز کنید.
 2. روزی سه بار از روز اول تا یک هفته از پماد چشمی ویتامین آ استفاده کنید و کاملا به ابروهای خود بزنید.
 3. به مدت یک هفته از پماد هیدروکورتیزون چشمی یک بار در روز به ابرو های خود بزنید.
 4. از کندن پوسته های ایجاد شده بر روی ابرو ها بپرهیزید.
 5. رفتن به سونا و استخر برای یک هفته ممنوع است.
 6. تا زمانیکه زخم هاشور ابروی شما کاملا بهبود نیافته است زیر تابش مستقیم نور خورشید نباشید.
 7. اگر پوست چربی دارید میزان استفاده از پماد چشمی ویتامین آ را کمتر کنید.
 8. برای شستن ابرو ها پس از سه روز از شامپو بچه و آب سرد استفاده کنید و هیچ گاه حوله بر روی ابرو ها نکشید.
 9. زمانیکه پوسته های ایجاد شده بر روی زخم هاشور خود به خود از بین بروند یعنی زخم شما نیز بهبود یافته است.

عوارض هاشور ابرو

روشهای زیبایی چه دایم چه نیمه دایم با اینکه دارای مزایای متعددی هستند اما عاری از عیب نیز نیستند .

حساسیت پوستی

برخی ها هستند که به رنگدانه های میکروبلیدینگ و همچنین مواد بی حس کننده حساسیت پوستی و آلرژیکی دارند . این افراد باید این حساسیت ها را در نظر بگیرند . البته با مراجعه به یک پیگمنتر حرفه ای و کاربلد و رعایت مسایل بهداشتی و ایمنی این حساسیت ها کم می شود و یا یادآوری و تست می شود پس در انتخاب پیگمنتر و مکان آن دقت کافی داشته باشید.

هزینه پاک کردن بالا

اگر میکروبلیدینگ پیش پیگمنتر ناشی انجام دهید شاید از نتیجه کار خوشتان نیاید و در صدد پاک کردن آن و اصلاح آن باشید که این کار نیازمند زمان و هزینه بالای پاک کردن تاتو خواهد بود.

آلودگی و عفونت

در تمام روشهای زیبایی و آرایش دائم و نیمه دایم باید از تجهیزات استریل و یک بار مصرف استفاده کرد این اصول کار در آرایش دایم می باشد که به هنرجوها اموزش داده می شود . اگر به مراکز غیر استریل مراجعه کنید انتقال آلودکی و بیماری و عفونت براحتی انجام می شود.

ایجاد زخم و التهاب در پوست

میکروبلیدینگ روشی است که با ایجاد تراشه های و خراشه های ریز در پوست و انتقال رنگدانه انجام می شود پس زخم های برش می شوند که ممکن است التهاب زا باشند و واکنش سیستمی ایمنی بدن تا یک هفته زمان می برد تا ترمیم کامل انجام شود.

نماز و هاشور ابرو

در این زمینه باید به مرجع تقلید خود مراجعه کنید ولی اکثر مراجع چون مانع رسیدن آب به پوست نیست مشکلی را در وضو متصور نمی کنند و از لحاظ شرعی ایرادی ندارد.

[pp_gallery gallery_id=”7″]

برخی از سوالات شما

میکروشیدینگ ابرو یا سایه ابرو چیست ؟

سایه ابرو یا میکروشیدینگ یکی از روش های نیمه دائمی آرایش ابرو است که برای پر کردن قسمت های خالی ابرو و همچنین برای پر رنگ کردن ابرو ها به کار می رود. با کمک این روش نواقص ابرو ها به صورت نیمه دائمی برطرف می شود ولی ابرو ها به صورت کلی طراحی نمیشوند بلکه فقط قسمت های خالی ابرو ها پر می شود. میکروشیدینگ ابرو در حالت کلی به معنای ایجاد یک سایه ظریف روی ابرو ها به صورت پودری است که مناسب ابرو های بدون مو و یا پوست های بسیار چرب است.

میکروپیگمنتیشن کنم یا میکروبلیدینگ ؟

اگر خواهان دوام بیشتری هستید میکروپیگمنتیشن انتخاب مناسب تری است و اگر خواهان ظرافت بیشتری هستید میکروبلیدینگ مناسب می باشد.

آیا درد دارد؟

دردش آنگونه نیست که نشود تحمل کرد. بی حسی ها هم به کم شدن درد کمک می کنند.

قیمت انجام آن چقدر است ؟

قیمتها از 400 تا 700 هزار تومان متغیر می باشد.

1 Comment

 1. ساراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا گفت:

  سلام استاد……. خواستم بگم ……… خیلیییییییی دوستتوووووووووووووووووون دارمممممممممممممممممممم…… مرسیییییییییییی که اینقد خاکیییییییییییی و خوبیییییییییییییییدددددددددددددددددددددددد…………….. انشاالله تنتون سالم باشه همیشه.

  هنرجوی صفر کیلومترتون سارا که با شما رسیده به 80 و با کسب 20 درصد تجربه 100 درصد رو کسب میکنه….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09390601725