انواع هاشور ابرو در مشهد
انواع هاشور ابرو در مشهد
آگوست 16, 2021
مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد
مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد
سپتامبر 8, 2021
هاشور خوب

هاشور خوب

هاشور خوب
هاشور خوب

یافتن مدل هاشور خوب در مشهد برای بانوان مشهدی عزیزی یک دغدغه محسوب می شود که ما در مرکز میکروپیگمنتیشن هستی صفرزاده این دغدغه شما عزیزان را مرتفع خواهیم کرد. اما هاشور ابروی خوب از دید مشتری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ویژگی های هاشور خوب از نگاه مشتری

کیفیت هاشور ابرو ، از بدیهی ترین ویژگی های انجام یک هاشور خوب است که این کیفیت ارتباط مستقیمی با زیبایی دارد. در واقع ملاک اصلی انجام هاشور ابرو ، زیباتر شدن است که یک هاشور خوب باید این حس را برای مشتری به ارمغان بیاورد.

علاوه بر کیفیت ، ماندگاری و قیمت مناسب انجام کار هم برای مشتری دارای اهمیت می باشد که البته زیر لقای کیفیت کار قرار می گیرند.

ویژگی های هاشور خوب از نگاه پیگمنتر

از نگاه یک پیگمنتر هم کیفیت فاکتور مهمی است اما از نظر پیگمنتر در ابتدا سلامت و ایمنی کار باید لحاظ شود که از پایه های انجام آرایش دائم حساب می اید. از نگاه پیگمنترحرفه ای ، روش های مختلفی برای هاشور ابرو وجود دارد که با توجه به مدل و خواسته ی مشتری بهترین روشها را به مشتری ارایه می کند. انچه که برای پیگمنتر حرفه ای مهم محسوب می شود میزان رضایت مشتری است. تهیه رنگدانه های ارججینال ، میزان بالا در مهارت انجام کار ، فاکتورهایی هستند که دوام و زیبایی را به ابروهای مشتری می دهند و این یعنی رضایت بیشتر مشتری.

هاشور خـــوب در مشهد

در مشهد مراکز میکروپیگمنتیشن زیادی وجود دارند که بصورت حرفه ای خدمات هاشور ابرو را انجام می دهند . شما در مرکز هاشور هستی صفرزاده در مشهد می توانید از بهترین خدمات آرایش دائم بهره مند شوید . تمام خدمات آرایش دائم در مرکز توسط خود بانو صفرزاده انجام می شود .
هستی صفرزاده 💥مدرس کشوری
💥مدرس دانشگاه
💥مدرس سازمان فنی حرفه ای کشور
💥رویال آرتیست کمپانی shanzهلند

برخی سوالات شما

معمولا اینکار انجام نمی شود مگر اینکه بعد از یازدید ابروها نظر پیگمنتر عوض شود أنهم بخاطر نازکی و کمرنگی تاتوی قدیمی.

بهتر است يكماه از انجام میکروبلیدینگ بگذرد و بعد از آن ابروها را رنگ كنيد

ماندگاري بستگي به جنس پوست از لحاظ چرب يا خشك بودن دارد

میکروبلیدینگ هاشور بسيار ظريف و شبيه به مو است ولي ميكروپيگمنتيشن خطوط هاشور يك مقدار ضخيمتر است

بله با استفاده از تکنیک هایلایت کردن می توان در یک جلسه ابروری تاتوی قدیمی را به هاشور مویی تبدیل نمود

1 Comment

  1. مریم عابد گفت:

    سلام من پیش خانم صفرزاده دوره های آموزشی دیدم فوق العاده خوشحالم که ایشون استادم بودن واقعا اطلاعات به روزی داشتن و تمامی اطلاعات مربوط به این هنر رو به من آموزش دادن و یک نکته بسیار خوب و میشه گفت منحصر به فرد ایشون پشتیبانی هنرجو هاشون هست که بعد از اتمام دوره م میتونیم با ایشون در تماس باشیم و رفع اشکال کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09390601725