هاشور خوب
هاشور خوب در مشهد
مارس 21, 2021
هاشور ابرو در مشهد
هاشور ابرو در مشهد در سالن زیبایی هستی صفرزاده
آوریل 3, 2021
مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد
مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد :کدام مرکز در مشهد بصورت تخصصی خدمات میکروپیگمنتیشن ارایه می دهد؟ تخصص به کدام مفهوم اشاره می کند؟ تجربه و مهارت پیگمنتر چه تاثیری بر تخصصی بودن مرکز می گذارد؟

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد

مرکز آرایش دایم هستی صفرزاده در مشهد ، با چندین سال تجربه و مهارت و همچنین تدریس این رشته به هنرجویان ، با توجه به میزان رضایت مشتریانش ، گام بلندی را در راستای تخصصی تر شدن برداشته است.

امروزه آرایش دایم در سیطره وسیعی از جامعه شهر مشهد گسترش پیدا کرده و مراکز و اشخاص زیادی بعنوان پیگمنتر مشغول به فعالیت هستند. از این رو شناسایی یک مرکز مناسب ، برای مشتری اهمیت فراوانی دارد. مهمترین فاکتور یک مرکز تخصصی که ساده ترین آن نیز می باشد رعایت نکات ایمنی و بهداشتی است.

از این تکنیک برای زیباسازی اجرای مختلف صورت مثلا چشم، ابرو، لب و حتی خط رویش مو استفاده می‌کنند. آرایش دائم به خاطر ویژگی‌های خاص و مزایای فراوانی که دارد، این روزها مورد توجه قرار گرفته است. از این رو، افراد زیادی به دنبال آموزش آرایش دائم هستند.

مراقبتهای میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن اسکالپ یا پوست سر نیز در بین کسانی که موهای خود را از دست داده‌اند، رواج دارد. مزایا و معایب میکروپیگمنتیشن را قبلا نام برده‌ایم. یکی از سختی‌های میکروپیگمنتیشن این است که نیاز به مراقبت‌های جدی دارد.

وقتی میکروپیگمنتیشن انجام دهید بعد از مدتی علایمی را مشاهده خواهید کرد که نگران آنها نباید باشید روند طبیعی درمان پوست می باشد. والبته ابروها در ابتدا بسیار تیره می شوند که بعد از مدتی به رنگ اصلی خود تبدیل خواهند شد.

این مراقبت‌ها بلافاصله بعد از میکروپیگمنتیشن باید مورد توجه قرار بگیرند. بلافاصله بعد از میکروپیگمنتیشن، پوست شما باید ترمیم شود. درست مثل هر فرایند ترمیمی دیگر که در بدن اتفاق می‌افتد، در این مورد هم شما نباید مانع ترمیم و ریکاوری طبیعی بدن شوید و باید اجازه دهید که روند ترمیم پوست به طور طبیعی طی شود.

معمولا روی پوست زخم‌های کوچکی ایجاد می‌شود که خشک می‌شوند. هرگز نباید این زخم‌ها را بکنید. تحت هیچ شرایطی زخم‌های خشک شده را دستکاری نکنید، نکنید و دست نزنید. این زخم‌ها خود به خود ترمیم می‌شوند و لازم نیست نگران باقی ماندن آنها باشید.

بعد از میکروپیگمنتیشن باید سه روز تا شستن قسمت مربوطه صبر کنید.

مراقبتهای کاملتر را در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن مشهد (هستی صفرزاده) بعد از انجام کار به شما گفته خواهند شد.

سوالات شما

1 Comment

  1. پروانه گفت:

    من در این مرکز خدمات انجام دادم و فوق العاده راضی هستم واقعا از خانم هستی صفرزاده سپاسگزارم بابت رعایت پروتکل های بهداشتی و اخلاق بسیار خوبشون و از همه مهمتر کار بسیار عالی ایشون واقعا هنرمندن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09390601725