مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن مشهد
مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن مشهد
ژوئن 28, 2021
مرکز میکروپیگمنتیشن در مشهد
مرکز میکروپیگمنتیشن در مشهد
جولای 12, 2021
سایه ابرو در مشهد

سایه ابرو در مشهد

سایه ابرو در مشهد : مرکز میکروپیگمنتیشن هستی صفرزاده پیشرو در ارایه خدمات هاشور ابرو در مشهد می باشد. تکنیک سایه ابرو همان میکروشیدینگ موضوع و نمونه کار امروز این نوشته می باشد که به ارایه توضیحاتی در این مورد می پردازیم.

سایه ابرو در مشهد – سالن زیبایی هستی رخ

سایه ابرو یکی از ظریفترین تکنیکهای هاشور ابروهاست که با سایه زنی به زیبایی وصف ناپذیری می رسند. این تکنیک برای ابروهایی که زیباییشان در ظریف بودنشان نهفته هست انجام می شود. سایه ابرو در حالتهای مختلفی انجام می شود که در کلاسهای آموزشی به هنرجویان دوره ها ، بطور کامل و اصولی آموزش داده می شود .

شیدینگ یا همان سایه مخملی ابرو با استفاده از مواد ارگانیک آمریکایی و آلمانی جلوه ای زیبا و حالتی طبیعی به چهره شما عزیزان میدهد

سایه ابرو در مشهد

مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن مشهد

قیمت  سایه ابرو در مشهد

این سوال شاید سوال مورد علاقه شما هم باشد. واسه اینکه قیمت دقیق بتونم بدم باید ابروهاتونو ببینیم و اینکه ببینیم چی می خواهید. واسه این کار عکس ابروتون رو واتس اپ یا تلگرام کنید تا قیمت بگیرید.

شیدینگ ابرو مناسب چه کسانی است؟

سایه ابرو در مشهد
سایه ابرو در مشهد

شیدینگ بیشترین کاربردش در خط چشم می باشد .یعنی حساس ترین عضو بدن. این بدین معنی است که شیدینگ ابرو برای پوستهای حساس کاربرد دارد. در واقع کاری بسیار ظریف برای پوست های حساس.

شیدینگ ابرو عوارض هم دارد؟

عوارض! انسان اگر راه رفتن هم بلد نباشد بی عوارض نخواهد بود! سوای شوخی تمام این تکنیکهای زیبایی پزشکی دارای اموزش اصولی و اولیه هستند و بالطبع اگر گیر یک ادم ناشی بیفتید احتمال هر گونه اسیبی هست… اما این بخودی خود شیدینگ ابرو عوارضی نخواهد داشت. مگر رنگهای فاسد و پیگمنتر ناشی!

نمونه کار های سایه و هاشور زیبای رخ مشهد

میکروپیگمنتیشن هاشور ابرو مشهد – با پیگمنتری و مدیریت هستی صفرزاده

♦️هستی صفرزاده مدرس کشوری و دانشگاه♦️
♦️مدرس میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن♦️
♦️ارائه مدرک دانشگاهی از وزارت علوم♦️

🎼09390601725📞

سوالات متداول

✅ آیا میکروشیدینگ ابرو درد و خون ریزی دارد

پاسخ این سوال قطعا خیر خواهد بود چرا که سایه ابرو و میکروشیدینگ توسط سوزن های بسیار ظریف انجام میشود و کاملا سطحی بوده و هیچ درد و خون ریزی همراه ندارد. این روش برای خانم هایی که پوست ظریفی دارند و تمایل به انجام آرایش دائم دارند بسیار توصیه میشود.

✅ روش انجام میکروشیدینگ ابرو چگونه است

طریقه کار این روش نیز تقریبا مانند میکروپیگمنتیشن ابرو می باشد. با این تفاوت که این روش معتدل تر بوده و در این روش رنگ ها به صورت نقاط ریزی به زیر پوست تزریق می شوند. این روش را میتوان به همراه هاشور ابرو انجام داد که ماندگاری کار را بیشتر میکند و به نسبت هاشور ابرو در سایه میتوان از رنگ های روشنتری استفاده کرد.

✅ میکروشیدینگ ابرو یا سایه ابرو چیست

سایه ابرو یا میکروشیدینگ یکی از روش های نیمه دائمی آرایش ابرو است که برای پر کردن قسمت های خالی ابرو و همچنین برای پر رنگ کردن ابرو ها به کار می رود. با کمک این روش نواقص ابرو ها به صورت نیمه دائمی برطرف می شود ولی ابرو ها به صورت کلی طراحی نمیشوند بلکه فقط قسمت های خالی ابرو ها پر می شود. میکروشیدینگ ابرو در حالت کلی به معنای ایجاد یک سایه ظریف روی ابرو ها به صورت پودری است که مناسب ابرو های بدون مو و یا پوست های بسیار چرب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09390601725